Kabelky a batohy

V této kategorii naleznete opravdu elegantní kabelky z veganské kůže, které nabízejí více prostoru především uvnitř kabelky. Pro všechny, kteří neustále nosí hodně věcí a občas dovnitř hodí i nějaký ten svetřík, je toto řešení kabelky tou správnou volbou

100% PETA Vegan Approved and 100% Cruelty-Free.

 

 MAPLE
3 999 Kč –75 %
999 Kč
151
jane%20black edited
7 000 Kč –84 %
1 100 Kč
140
2 položek celkem

Kabelky a batohy dělané s láskou k přírodě 

Pokud hledáte šikovnou a praktickou kabelku nebo batoh, který by nebyl jenom krásný, ale i etický, jste na správném místě. V kategorii kabelek a batohů najdete prvotřídní produkty z přírodních materiálů, které neohrožují žádná zvířata

Každá kabelka je navíc velmi prostorná, takže se do ní bez problémů vejde snad všechno, co potřebujete na procházce nebo do práce. A co víc, jsou opravdu elegantní a stylové, takže se nikdy nebudete muset obávat, že byste přišli o módní body. 

Jsme ráda, že vám mohu nabídnout takovéto klenoty, které jsou nejen krásné, ale také zodpovědné a etické. 

Co v této kategorii naleznete?

  • Crossbody kabelky
  • Psaníčka
  • Kabelky kolem pasu
  • Popruhy na kabelky
  • Peněženky
  • Batohy

Každá z těchto kategorií je jedinečná a zároveň úplně stejná. Všechny kabelky a batohy jsou totiž z větší části z rostlinných zdrojů! 

Pokud hledáte nový doplněk s etickým rozsahem pro sebe či jako vědomý dárek pro své blízké, věřím, že si tady vyberete. Máte-li otázky ohledně nějakého z produktů e-shopu, můžete mně samozřejmě kdykoliv kontaktovat! Jsem tady pro vás a ráda vám poradím s výběrem.

 

Snímek obrazovky 2023-03-24 v 20.38.50

Zpět do obchodu