• Facebook Sociální Icon
  • Instagram

©2023 by Flamingo Designs. Proudly created with Wix.com

Příběh zakladatelky Vanity z LaBante London.
LaBante London se zrodila kombinací lásky ke zvířatům, módě a planetě všeobecně.
Moje adolescentní zážitky se mnou definitivně přilnuly a formovaly filozofii značky Fashion With Respect (Móda s respektem).
V době dospívání jsem strávila mnoho šťastných hodin v mých strýčkových módních společnostech, sledovala jsem tvorbu krásných oděvů pro velké módní značky a začala jsem s láskou k módě.
Když jsem byla o něco starší a studovala jsem na univerzitě, moje budoucnost utvářel další klíčový okamžik. Chodila jsem do řeznictví, kde byla zvířata držena naživu a v klecích, než byla zabita před zákazníky kvůli jejich masu. Byla to v mém životě docela proměňující a život měnící událost a od té chvíle jsem se stala vegetariánem. Poté, co jsem dokončila vysokoškolské vzdělání, přistála jsem ve Spojených státech a nějak jsem se dostal do bankovnictví pro svou kariéru, ale vždycky jsem v hřbetu hlavy měl nervózní myšlenku, která mě volala, abych spojil svou vášeň pro vegetariánství a módu. Věřila jsem, že v módním průmyslu byla mezera ve výrobě vysoce kvalitních produktů, které byly nejen krásné a soupeřily o ně, ale byly také kruté a udržitelné a zároveň dostupné.
LaBante London začínal jako opravu malý výrobce v roce 2009, ale rostl ze síly na sílu, protože jsme obdrželi tolik pozitivní zpětné vazby a lásky od veganů, vegetariánů, milovníků zvířat a módy po celém světě. Jak jsme pokračovali v expanzi, měli jsme to potěšení ze setkání s kupci módy, kteří pochopili, že změna přichází a že budoucnost je o etice a udržitelnosti.

Povzbuzená a inspirovaná, naše značka vzkvétala, je to můj slib, že vám budeme i nadále vyvíjet krásné a ohromující návrhy a poskytneme vám řadu veganských doplňků vyrobených s láskou, které doufáme, že budete nosit s hrdostí!

#fashionwithrespect #kindnessisbeautiful

S láskou Vaše

Vanita

Zakladatelka