sustainability

no animal-based glues

cruelty free

Příběh zakladatelky Vanity z LaBante London.
LaBante London se zrodila kombinací lásky ke zvířatům, módě a planetě všeobecně.
Moje adolescentní zážitky se mnou definitivně přilnuly a formovaly filozofii značky Fashion With Respect (Móda s respektem).
V době dospívání jsem strávila mnoho šťastných hodin v mých strýčkových módních společnostech, sledovala jsem tvorbu krásných oděvů pro velké módní značky a začala jsem s láskou k módě.
Když jsem byla o něco starší a studovala jsem na univerzitě, moje budoucnost utvářel další klíčový okamžik. Chodila jsem do řeznictví, kde byla zvířata držena naživu a v klecích, než byla zabita před zákazníky kvůli jejich masu. Byla to v mém životě docela proměňující a život měnící událost a od té chvíle jsem se stala vegetariánem. Poté, co jsem dokončila vysokoškolské vzdělání, přistála jsem ve Spojených státech a nějak jsem se dostal do bankovnictví pro svou kariéru, ale vždycky jsem v hřbetu hlavy měl nervózní myšlenku, která mě volala, abych spojil svou vášeň pro vegetariánství a módu. Věřila jsem, že v módním průmyslu byla mezera ve výrobě vysoce kvalitních produktů, které byly nejen krásné a soupeřily o ně, ale byly také kruté a udržitelné a zároveň dostupné.
LaBante London začínal jako opravu malý výrobce v roce 2009, ale rostl ze síly na sílu, protože jsme obdrželi tolik pozitivní zpětné vazby a lásky od veganů, vegetariánů, milovníků zvířat a módy po celém světě. Jak jsme pokračovali v expanzi, měli jsme to potěšení ze setkání s kupci módy, kteří pochopili, že změna přichází a že budoucnost je o etice a udržitelnosti.

Povzbuzená a inspirovaná, naše značka vzkvétala, je to můj slib, že vám budeme i nadále vyvíjet krásné a ohromující návrhy a poskytneme vám řadu veganských doplňků vyrobených s láskou, které doufáme, že budete nosit s hrdostí!

#fashionwithrespect #kindnessisbeautiful

S láskou Vaše

Vanita

Zakladatelka

UDRŽITELNOST

Skládky zabírají 55% naší planety. Takže v našich kabelkách používáme pouze recyklované materiály, ušetřili jsme již 10 milionů lahví před skončením na skládkách.


Tam, kde jsme před několika lety viděli Velký bariérový útes z vesmíru, nyní vidíme jen velkou konvergenci odpadků v Tichém oceánu, což zase ovlivňuje náš mořský život. Mořští živočichové, jako jsou želvy, přitahují plasty, které se pak konzumují jako jídlo, protože si myslí, že se jedná o medúzy. Toto má vliv na tělo, které není schopné plast strávit, přičemž je trávicí trakt neustále plný a tak nakonec želva umírá hlady.

Ve společnosti LaBante London je pro nás nesmírně důležitý stav našeho prostředí. Náš malý příspěvek ke snížení plastů, které by jinak skončily v našich oceánech, je použití recyklovaného polyesteru pro vnitřky ve všech našich kabelkách. Recyklovaný polyester se vyrábí rozbitím plastových lahví na jedno použití (PET lahve) na pelety, které se poté roztaví, ochladí a spřede do příze. Takže místo použití nových látek, na které se plýtvá vodou, používáme tuto recyklovanou látku, která zabraňuje tomu, aby se více plastů dostalo na skládky nebo do našich oceánů. Používáme také recyklované textilie pro naše sáčky na prach a štítky, které jsou recyklované i recyklovatelné. Také řada slunečních brýlí LaBante London je vyrobena ze 100% recyklovaného dřeva a je zabalena do bambusu. Kartony jsou také šetrné k životnímu prostředí. Máme obalový systém s nulovým odpadem ©.

 

DÁVÁME NAZPĚT

"Svět bude prosperovat, pokud lidé budou sdílet to, co mají, spíše než hromadit všechno pro sebe."
Zakladatelka LaBante London Vanita Badlani Bagri.

Myslíme si, že synchronizace s lidmi ze všech ras a prostředí je velmi důležitá. Jsou součástí naší rozšířené rodiny, a proto jsme se rozhodli této rodině vrátit. Vzhledem k tomu, že 10% zisků společnosti LaBante London jde na charitativní účely, snažíme se každou sezónu zvyšovat povědomí a podporu různých charitativních organizací. Když si koupíte produkt LaBante London, můžete si vybrat způsob, který s vámi nejvíce rezonuje, a pak zajistíme, aby 10% zisku z prodeje směřovalo přímo k nim, aby pomohlo vybudovat lepší budoucnost. Takže pokaždé, když investujete do budoucnosti, tak to uděláme také!

VEGAN


Zvířata jsou pro život důležitá, jak je známo. V životním prostředí je dnes obrovská nerovnováha, protože jsme si vzali, ale nic jsme nevrátili. Aby bylo možné si užívat luxusní módu, není třeba zabíjet žádné zvíře.


Znovu a znovu jsme dokázali, že krutost nemusí jít ruku v ruce s krásou. Každá z našich kolekcí je vyrobena z krásných recyklovaných tkanin, jemné veganské kůže, jako je Luxe Polyeuthrane, mikrovlákna a recyklovaných rostlinných vláken.

V našem výrobním procesu se nepoužívají žádná barviva a lepidla na bázi zvířat. Jsme značka Vegan schválená společností Peta, což znamená, že jsme podepsali dokument, který uvádí, že v našich produktech nepoužíváme a nikdy nebudeme používat živočišné ingredience, a jsme odhodláni dodržovat náš slib! Z toho plyne, že naši dodavatelé jsou rovněž drženi v přísném kodexu vedení auditního záznamu o veškerém našem příslušenství používaném v našem výrobním procesu - zaručující, že naše výrobky budou vždy bez krutosti a veganské přesně tak, jak se nám líbí.

 

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

©2023 by Flamingo Designs. Proudly created with Wix.com