O mně

 

Vědomé nakupování.

Chci inspirovat k přesměrování mysli a našich vlastních záměrů. K uvědomění, že si sami můžeme zvolit produkty, které nejen pomohou chránit naši Planetu a zvířata před zbytečným zatěžováním a ohrožováním, ale také přispějí k velké změně tady a teď. Hledala jsem něco, co by korespondovalo v souladu s mým myšlením. Zde na trhu vidíme převážně samé konopné, bio bavlněné nebo lněné tašky, což využijeme spíše na nákupy nebo výlety nebo jen tak narychlo do města. Nachází se samozřejmě i u mě doma, beru je občas s sebou, prostě jsou k dispozici a neztratí se. Další možnou variantu bohužel objevujeme v ,,čínských,, obchůdcích. Ty na nás vyskakují na každém rohu a nabízejí šílené umělé cosi, plného čehosi! A to rozhodně nikdy podporovat nebudu!

Pro hodně lidí je velmi důležité udržet si kus svého já, svého vlastního stylu. Mělo by být povinností chránit přírodu, milovat zvířata, nikomu neubližovat, a přesto se cítit ve svém outfitu prostě svý. Dnešní doba nám tuto šanci poskytuje a já se jí chopila naplno.
S potěšením zprostředkuji pro všechny milovnice pomalé módy nebo-li slow fashion jedinečné kabelky s příběhem. Pečlivý výběr dodavatelů s udržitelnou, veganskou módou se stává bezprostředně zásadní. Naleznete zde značky, které si vědomě vybírám, které chci podpořit a tím i předávat jejich poselství dále. Naleznete zde ,,čisté,, kabelky. Většinou s příměsí vedlejších rostlinných produktů - jablečná kůže, piňatex (ananasová kůže), corn (kůže z kukuřice). Míchají se většinou s Polyurethanem pro nepropustnost a podšívky jsou z recyklovaných plastových lahví.

Jsem přesvědčena, že svět módy nemá cenu opouštět, jen stačí přehodnotit určité zaběhlé postoje. Udržitelná, veganská móda se jeví být stejně hravá a dokonce i kreativnější a krásnější než si vůbec dokážeme představit. Překrásné kabelky z rostlinných zdrojů je potěšením nosit. Ten pocit, že víme co nosíme je opravdu uklidňující. Opět přispějete k lepší změně pro sebe i pro všechny kolem. Tento svět si může užít opravdu každý, a to bez ohledu na ,,označení,, prostě kdokoli, komu opravdu záleží. To je to, oč tu běží. Nejde o to být dokonalým, ale každá snaha má svůj dopad.

Pokud hledáte pro sebe kabelku se kterou chcete být svá a víte, že to z čeho je má smysl, tak věřím, že The Choice je to správné slow fashionové místo k nákupu!   

Ještě něco málo k obalovému materiálu

Veškeré produkty pečlivě balím do 100% recyklovatelné, antistatické, netoxické, ochranné a ekologicky nezávadné bublinkové fólie, která splňuje směrnice Evropské Unie.

Krabice jsou samozřejmě papírové, a možná se občas stane, že dostanete již použitou. To proto, aby se předcházelo zbytečnému plýtvání.

Lepící pásku používám papírovou namísto plastové, která není vhodná a ideální. Papírová páska má přívlastek recyklovatelné a obsahuje lepidlo na bázi přírodního kaučuku. Též neobsahuje rozpouštědla a jiné toxické, těžko rozložitelné prvky.