O mně

 

Vědomé nakupování.

Chci inspirovat k přesměrování mysli a našich vlastních záměrů. K uvědomění, že si sami můžeme zvolit produkty, které nejen pomohou chránit naši Planetu a zvířata před zbytečným zatěžováním a ohrožováním, ale také přispějí k velké změně tady a teď. Hledala jsem něco, co by korespondovalo v souladu s mým myšlením. Zde na trhu vidíme převážně samé konopné, bio bavlněné nebo lněné tašky, což využijeme spíše na nákupy nebo výlety nebo jen tak narychlo do města. Nachází se samozřejmě i u mě doma, beru je občas s sebou, prostě jsou k dispozici a neztratí se. Další možnou variantu bohužel objevujeme v ,,čínských,, obchůdcích. Ty na nás vyskakují na každém rohu a nabízejí šílené umělé cosi, plného čehosi! A to rozhodně nikdy podporovat nebudu!

Pro hodně lidí je velmi důležité udržet si kus svého já, svého vlastního stylu. Mělo by být povinností chránit přírodu, milovat zvířata, nikomu neubližovat, a přesto se cítit ve svém outfitu prostě svý. Dnešní doba nám tuto šanci poskytuje a já se jí chopila naplno.
S potěšením zprostředkuji pro všechny milovnice pomalé módy nebo-li slow fashion jedinečné kabelky s příběhem. Pečlivý výběr dodavatelů s udržitelnou, veganskou módou se stává bezprostředně zásadní. Naleznete zde značky, které si vědomě vybírám, které chci podpořit a tím i předávat jejich poselství dále. Naleznete zde ,,čisté,, kabelky. Většinou s příměsí vedlejších rostlinných produktů - jablečná kůže, piňatex (ananasová kůže), corn (kůže z kukuřice). Míchají se většinou s Polyurethanem pro nepropustnost a podšívky jsou z recyklovaných plastových lahví.

Jsem přesvědčena, že svět módy nemá cenu opouštět, jen stačí přehodnotit určité zaběhlé postoje. Udržitelná, veganská móda se jeví být stejně hravá a dokonce i kreativnější a krásnější než si vůbec dokážeme představit. Překrásné kabelky z rostlinných zdrojů je potěšením nosit. Ten pocit, že víme co nosíme je opravdu uklidňující. Opět přispějete k lepší změně pro sebe i pro všechny kolem. Tento svět si může užít opravdu každý, a to bez ohledu na ,,označení,, prostě kdokoli, komu opravdu záleží. To je to, oč tu běží. Nejde o to být dokonalým, ale každá snaha má svůj dopad.

Pokud hledáte pro sebe kabelku se kterou chcete být svá a víte, že to z čeho je má smysl, tak věřím, že The Choice je to správné slow fashionové místo k nákupu!   

Ještě něco málo k obalovému materiálu

Veškeré produkty pečlivě balím do 100% recyklovatelné, antistatické, netoxické, ochranné a ekologicky nezávadné bublinkové fólie, která splňuje směrnice Evropské Unie.

Krabice jsou samozřejmě papírové, a možná se občas stane, že dostanete již použitou. To proto, aby se předcházelo zbytečnému plýtvání.

Lepící pásku používám papírovou namísto plastové, která není vhodná a ideální. Papírová páska má přívlastek recyklovatelné a obsahuje lepidlo na bázi přírodního kaučuku. Též neobsahuje rozpouštědla a jiné toxické, těžko rozložitelné prvky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení