Obchůdek jsem založila s láskou k našim zvířecím přátelům, s láskou k naší krásné Planetě a především s láskou k sobě samé. Jsem přesvědčena, že všichni máme na VÝBĚR - žít životy podle našich preferencí! K tomu se nám otevírají téměř neomezené možnosti. V dnešní době si dobrovolně vybíráme co jíst, co si koupit na sebe, s kým se kamarádit nebo kam zajet na dovolenou. Vše je o svobodném rozhodování, vše si řídíme sami. 

                                                                                                   Je to tak prosté!

 

Ráda bych inspirovala k přesměrování mysli a našich vlastních záměrů. K uvědomění, že si sami můžeme zvolit produkty, které nejen pomohou chránit naši Planetu a zvířata před zbytečným zatěžováním a ohrožováním, ale také přispějí k velké změně tady a teď! Hledala jsem něco, co by korespondovalo v souladu s mým myšlením. Zde na trhu vidíme převážně samé konopné, bio bavlněné nebo lněné tašky, což využijeme spíše na nákupy nebo výlety či jen tak narychlo do města. Nachází se samozřejmě i u mě doma, beru je občas s sebou, prostě jsou k dispozici a neztratí se. Další možnou variantu bohužel objevujeme v ,,čínských,, obchůdcích.Ty na nás vyskakují na každém rohu a nabízejí šílené umělé cosi, plného čehosi! A to rozhodně podporovat nechceme a nikdy nebudeme!

Pro hodně lidí je velmi důležité udržet si styl a vkus. Mělo by být povinností chránit přírodu, milovat zvířata, nikomu neubližovat, a přesto se cítit ve svém outfitu krásně a dokonale - be IN. Ještě že nám dnešní doba tuto šanci poskytuje a já se jí chopila naplno.
S potěšením zprostředkuji pro všechny milovnice vegan slow módy jedinečné kabelky s příběhem. Pečlivý výběr dodavatelů s veganskou módou se stává bezprostředně zásadní. Na začátek Vás seznámím se 100% veganskou značkou Gunas a posléze budu přidávat dodavatele, kteří se mnou opravdu rezonují. Také další značky co chci podpořit a tím předávat jejich poselství dále.

Jsem přesvědčena, že svět módy nemá cenu opouštět, jen stačí přehodnotit určité zaběhlé postoje. Veganská móda se jeví být stejně hravá a dokonce i kreativnější a krásnější než si vůbec dokážeme představit. Tento svět si užije opravdu každý - vegan, ne vegan, prostě kdokoli, komu na tom opravdu záleží. To je to, oč tu běží.

Pokud hledáte kabelku do města, kanceláře, na skleničku s kamarádkou nebo do divadla, myslím, že The Choice je to správné peacefull místo k nákupu!

                                                                                           

                                             

                                                                                               ... jsem tu vždy pro vás, Vaše Veronika

                                                                                                                           info@thechoice.cz

 

 

 

 

Ještě něco málo k obalovému materiálu

Veškeré produkty pečlivě balím do 100% recyklovatelné, antistatické, netoxické, ochranné a ekologicky nezávadné bublinkové fólie, která splňuje směrnice Evropské Unie.

Krabice jsou samozřejmě papírové, a možná se občas stane, že dostanete již použitou. To proto, aby se předcházelo zbytečnému plýtvání.

Lepící pásku používám papírovou namísto plastové, která není vhodná a ideální. Papírová páska má přívlastek recyklovatelné a obsahuje lepidlo na bázi přírodního kaučuku. Též neobsahuje rozpouštědla a jiné toxické, těžko rozložitelné prvky. 

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

©2023 by Flamingo Designs. Proudly created with Wix.com