Péče o kabelky GUNAS

Desatero péče o kabelky GUNAS

1. Chraňte před prachem.

Jedna věc, které se chcete vyhnout, je nechat tašku nechráněnou nebo naskládanou pod jinými věcmi v zásuvkách nebo skříních. Doporučujeme umístit tašku vzpřímeně na polici, naplnit ji starým oblíbeným bavlněným tričkem a udržet ji bezpečně zakrytou v prachovém pytlíku (který je součástí každé kabelky), aby se zabránilo kontaktu s prachem a tomu, že ztratí svůj původní tvar a formu.

2. Příliš drahé, aby se povalovaly po podlaze.

Je pravda, že vaše taška může mít nohy, ale určitě nechcete investovat do podlahy, že? Věděli jste, že v Texasu dámy vlastně považují za smůlu dát kabelku na zem? Umístění tašky na podlahu způsobí ztrátu peněz nebo smůlu s penězi. Je to také skvělý způsob, jak dostat všechny bakterie z podlahy do celé KABELKY.

3. Kolísání teploty.

Teplota může ovlivnit luxusní povrch veganské kabelky, stejně tak, jako může ovlivnit vaši náladu! Extrémně horké teploty způsobují smrsknutí, loupání, vyblednutí barvy a ztrátu lesku. Studené teploty (a mluvíme o brutální zimě!) mohou také vytvořit povrchovou trhlinu. Je to dobrý test, abyste zjistili, zda je vaše taška vyrobena z PVC. Kvalitní luxusní kabelka, která není vyrobena z PVC, se nebude odlupovat ani praskat. Pozor, nenechávejte ji v chladničce ani na zadní sedačce auta, abyste si to vyzkoušeli!

Ano, to platí i pro kožené tašky z kůže Apple, Pinatex, povrch houby, protože všechny obsahují nějaké množství plastu.

4. Když se objeví skvrny, a že se objeví.

Samozřejmě, že jste zapomněli dát ten uzávěr na pero, než jste ho zasunuli do kabelky! Je nám líto, skvrny od propisky a inkoustové skvrny nebude vůbec lehké utřít ze své luxusní veganské tašky. Ani na pravé kůži by to nebylo jednoduché. Tak se vyhněte tomu, aby se něco takového mohlo přihodit a poškodit tak vaši nádhernou luxusní kabelku. Někdy barvivo z oblíbených džín nebo kalhot může pouštět. Není to chyba vaší kabelky, ale praného v oděvu, který se o ní tře. Stejně tak, jako by nekvalitní oděv poškodil další věci ve vaší pračce.

TIP:

V případě trvalých skvrn zvolte dětské ubrousky nebo jemné mýdlo s vodou a hadříkem na mytí, abyste ji otřeli.

Nevkládejte kabelku do pračky, prosím! (Ano, byly zaznamenány případy zákazníků, kteří se o to pokoušeli a rozčílilo je, že se jejich kabelka zničila.)

5. Uložte ji před vlhkostí.
Vlhkost bývá nejhorším nepřítelem! Pamatujte si ten malý sáček s křemenem uvnitř kabelky? Nechávejte ho tam stále a neporušený, protože absorbuje vlhkost z blízkého okolí a udržuje tak kabelku v suchu. Pokud ji ovšem neupustíte do bazénu, že? Jejda!

6. Zavěste, ale opatrně.

Zavěsit tašku na rameno nebo zápěstí, ale nikdy ne na kliky dveří či háček. To platí zejména v případě, že má kabelky těžší obsah, tím pádem je na ní vyvíjen vyšší tlak na popruhy a zkrátí se tím životnost Vaší kabelky, když ji nepoužíváte. Neobviňujte šití když se rozpadá!!!

7. Opravit

Tento bod nemůžeme dostatečně zdůraznit. Kabelka, která stojí 25000Kč, má obvykle vysoké náklady na marketing a opravy. To znamená, že pokud se vaše etická taška ve výši 50000Kč rozpadne, je pravděpodobné, že značka bude schopna ji opravit nebo pokrýt náklady na náhradu, pokud je v záruce. S novým „cenově dostupným luxusem“, která nestojí 50 000Kč ani 25 000Kč, ale menší butikové značky nemají tyto náklady zabudované v ceně. Ve skutečnosti Vám tyto úspory předávají přímo. Proto si prosím vemte kabelku do opravny obuvi. Většina takových to opraven může pomoci s opravou obložení ripů nebo upevnění uzávěrů. Prosím buďte shovívavý ke značkám, které se snaží zachránit zvířata co nejlépe, jsou spravedlivé vůči pracovníkům, jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň poskytují ručně vyráběné luxusní kusy za opravdu zlomek nákladů větších značek.

8. Podělte se a předejte ji s láskou dál

Někdy si koupíte tašku, kterou chcete mít navždy. Je to nadčasové a účelné. Jindy jste možná přerostli styl, ale je stále v báječném stavu. S narůstajícím počtem Vašich milovaných kabelek se jejích údržba stává důležitější. Může být velmi lákavé roztrhnout a otevřít krabici s novým nákupem. Pokud zvažujete prodej kabelky a náhodou vyhodíte obal nebo ztratíte účtenku, je zle. Vždy je velmi důležité tyto položky uchovávat, pokud chcete získat nejlepší prodejní hodnotu.

9. Recenze jsou všechno, opravdu?

Hodnocení zkušeností zákazníků znamená hodně, pokud jde o pravost. Takže pokud jste skutečně spokojeni se značkou, udělejte si čas a zanechte recenze na veřejných stránkách. Většina značek bude moderovat recenze na svých vlastních stránkách, stejně jako nemoderované obchodní stránky na veřejných stránkách, jako je Google, Facebook a Yelp. Zatímco recenze jsou skvělé, nezapomeňte si vytvořit názor založený na těch, které se zdají být nejvíce autentické a rozumné.

Někdy, konkurenti značek zanechávají negativní recenze aby sabotovali danou značku. Nebo ,,ovlivňovače,, kteří požadují kompenzaci za recenze a, když odmítnou, tak naschvál posílají negativní recenze pro danou společnost. Mějte prosím na paměti tyto taktiky a vytvořte si svůj vlastní názor na butik značky. Péče o kabelky i značky, které je tvoří.

10. Buďte laskaví.

Přiznejme si to, všichni chceme být laskaví. Ano, zákazník je vždy number one a značky by se měly snažit co nejlépe vyřešit problémy k jejich spokojenosti. Buďme však rozumní a soucitní. Stejně jako očekáváte zdvořilost a občanskou odezvu od společností, od kterých nakupujete, i oni očekávají podobný přístup. Veganské a etické podniky nejsou „bez emocí“. Když se tedy obrátíte na zákaznický servis, nezapomeňte si promluvit se stejným tónem, jaký byste očekávali, že se na vás bude zrcadlit.

                    Pojďme dokončit a opětovat tento kruh důvěry a lásky!

S láskou

GUNAS New York

​Se souhlasem převzato od GUNAS.

Zpět do obchodu