Staňte se součástí The Choice a podporujte.

Víte, že koupí kabelky Gunas nebo baťůžku podporuje až 50 organizací za práva zvířat, planety a lidí? Je to báječné! Jsem tak ráda, že mohu nabídnout něco co opravdu nejen udělá radost vám, ale taky někomu i pomůže. Gunas přispívá, podporuje a dotuje, všude tam, kde by se jakákoliv pomoc ať už finanční nebo fyzická hodí.

Nakupujte s láskou, pomáhejte a přispívejte. Již tento malý krůček udělá obrovskou změnu pro nás teď a tady.
A dokud nenajdu organizaci na kterou bych i já ráda přispívala a že jich je opradu hodně, jsou tady příběhy, poslání nebo krátká vyjádření pár z těchto organizací, které podpoříte koupí kabelky.

http://woodstocksanctuary.org Zachraňujeme zvířata chovaná na farmě a dáváme jim péči a útočiště, spojujeme zvířata s lidmi, aby posílila veganství, a obhajujeme práva zvířat ve spojení s jinými hnutími sociální spravedlnosti.

https://www.wildtomorrowfund.org/ Řešení krize vyhynutí spočívá v rozšiřování přírodních stanovišť v ohrožených divokých místech. Musíme rozšířit a chránit prostory oddané přírodnímu světu, abychom zachránili úžasnou rozmanitost života na naší planetě, zvanou biologická rozmanitost. Fond Wild Tomorrow Fund pracuje na ochraně strategicky vybraných pozemků, které mohou být rehabilitovány a znovu připojeny k rozšíření stanoviště ohrožených volně žijících živočichů.

https://westernvegansociety.wordpress.com/ WOVS se snaží zmocnit ostatní, aby se stali činiteli pozitivních společenských změn a povzbudili je, aby žili v souladu s jejich hodnotami. Všichni se můžeme shodnout na tom, že způsobování zbytečného utrpení a smrti na zvířatech je špatné, ale většina z nás se stále podílí na této zbytečné škodě pomocí zvířat.

https://www.waggytailrescue.org/ Zaměřujeme se na nalezení trvalého umístění pro zvířata v naléhavých situacích, šetřících psy před hrozící eutanázií v přeplněných místních útulcích, západním pobřeží a útočišti zabírajícím jihovýchod.

https://www.janegoodall.org/ Dr. Jane Goodallová šla do lesa, aby studovala pozoruhodné životy šimpanzů - a vyšla z lesa, aby je zachránila. Když zjistila, že přežití jejich druhu je ohroženo ničením biotopů a nezákonným obchodováním, vyvinula průlomový přístup k ochraně druhů, který zlepšuje životy lidí, zvířat a životního prostředí tím, že si navzájem ctí jejich propojení. V roce 1977 založila Institut Jane Goodallové, aby zajistila, že její vize a životní práce budou i nadále mobilizovat kolektivní sílu individuálního jednání s cílem zachránit přirozený svět, který všichni sdílíme. Vaše podpora nám pomáhá rozvíjet vizi Jane a pracovat po celém světě jako síla soucitu se všemi živými věcmi. KABELKA NA POČEST JANE https://www.thechoice.cz/product-page/jane-purple https://www.thechoice.cz/product-page/jane-black

https://veganoutreach.org/ Společnost Vegan Outreach byla založena v roce 1993 a je neziskovou organizací 501c3, která se snaží ukončit násilí vůči zvířatům. Hledáme budoucnost, kdy vnímavá zvířata již nejsou využívána jako zboží. Zaměřujeme se na oslovení lidí, kteří jsou dostatečně motivováni k tomu, aby nyní dělali změny - z toho je vždy v našem cílovém publiku mnoho lidí, kteří potřebují další povzbuzení. Neustálým zvyšováním počtu veganů, kterým stavíme základy, rychleji dosáhneme bodu zlomu.

https://www.gentlebarn.org/ The Gentle Barn zachrání zvířata před těžkým zneužíváním a zanedbáváním, kteří jsou příliš staří, nemocní, chromí nebo se bojí, aby byli přijati do domovů. Jsme svatyně pro koně, osly, krávy, prasata, ovce, kozy, krůty, kuřata, lamy, pávy, emu, kočky a psy. Po rehabilitaci nám zvířata pomáhají dávat dětem naději a inspiraci se stejnými příběhy.

https://www.texasveggiefair.com/ Texas Veggie Fair je každoroční festival v Dallasu, který byl založen v roce 2010. Desítky tisíc účastníků se v průběhu let těšilo místním prodejcům potravin, bezplatným vzorkům potravin, hudbě, umění a další zábavě přátelské k rodině a zároveň se dozvědělo o výhodách závodu dieta z pozoruhodných reproduktorů a kuchařů.

http://animalfriendswestmoreland.org/ Přátelé zvířat z Westmorelandu se zavázali k vizi bez útočiště a byli hlasem pro ty, kteří nemohou mluvit sami za sebe. Naším posláním je pomáhat opuštěným, týraným a zanedbávaným zvířatům a naší vášní je vzdělávat veřejnost ohledně kastrace, šířit povědomí o přijímání zvířat a inspirovat ostatní, aby se stali obhájci zvířat. Přidejte se k nám a buďte hlasem…https://www.tailshumanesociety.org/ Posláním Tails je vybudovat soucitnou komunitu prostřednictvím péče o domácí zvířata. Zavázali jsme se k tomuto poslání a pracujeme na dosažení těchto cílů.Tails Humane Society je 100% servis a je financována dárcem. Spoléháme se na neuvěřitelnou podporu naší komunity, která nám tyto služby záchrany života poskytuje.

https://tamerlainefarm.org/ Od roku 2013 jsme rájem dříve zanedbávaných a zneužívaných hospodářských zvířat. Máme křehající slepice, kohouty, dav, kachny, oinking prasata, krůty, kozy, krávy, koně a více než 200 zvířat, která volají Tamerlaine Sanctuary a zachování svého domova.V současné době máme docela velké stádo, včetně zvířat zachráněných z továrních farem, obřadních obětí, městských jatek a nalezených opuštěných, putujících po ulicích New Yorku. Poskytujeme milující domácí a specializovanou péči, přičemž individuální přístup k dlouhodobé péči o každého z našich zvířat, kteří najdou bezpečné útočiště u Tamerlaine.

http://www.sunrisesanctuary.org/ Mindy je původní srdce a duše Sunrise Sanctuary. Založila útočiště v roce 2001, aby dala zvířatům místo, které má být přijato a milováno. Mindy se denně stará o zvířata - dává jim zdravé jídlo, sladkou vodu, řádnou péči od veterináře a spoustu lásky! Mindy se ujišťuje, že zvířata při východu slunce se mohou volně pohybovat, vyhřívat se na slunci, mazlit se ve slámě, šplhat přes louže a spát tak dlouho, jak chtějí. Koneckonců si to zaslouží!

https://skylandssanctuary.org/ Mike začal Skylands Animal Sanctuary a Rescue s jedním malým kouskem půdy a několika malými zvířaty. Ten malý kousek země se stal celou farmou plnou zachráněných duší. Tato zvířata jsou zachráněna z jatek, živých trhů, farem, extrémního zanedbávání, zneužívání, náboženských obřadů, opuštění a dokonce i putujících ulic… Bez ohledu na to, kde se nacházejí nebo z jakých hrozných okolností utíkají, jsou jim poskytnuty řádné veterinární péče, nejlepší potraviny, voda, bezpečné místo pro život, jídlo a spánek, stejně jako mnoho lásky po celý den. Každé zvíře vyžaduje prostor k běhu a žít nezatížený hrozbou škody a každý dostane přesně to, co potřebují zde na Skylands Sanctuary.

http://sunnymeadowsanctuary.org/ Dlouho to byl náš sen zachránit a dát útočiště hospodářským zvířatům spolu s další prací, kterou pomáháme zvířatům. Naštěstí se tento sen stal skutečností! V roce 2009 Sunny Meadow zachránila první dvě hospodářská zvířata, dvě mladé kozy, které jsme pojmenovali Hannah a Ivy. Brzy jsme zachránili kachny a kuřata a narodila se Sunny Meadow Sanctuary. Od té doby Sanctuary zachránila stovky zvířat, včetně krav, koňovitých, prasat, ovcí, koz, želv, psů, koček, kachen, kuřat a volně žijících živočichů.

http://saveapetil.org/ Save-A-Pet je nezisková organizace 501 (c) 3 a jeden z největších záchranářů koček a psů v Lake County, který provozuje centrum na plný úvazek. Poskytujeme bezpečné útočiště pro týrané, zanedbané, zraněné, ztracené nebo zvířata, která unikla eutanazii. Nikdy nebudeme omezovat rozsah péče, kterou poskytneme zvířeti, a nikdy se jich nevzdáme. Tak, Save-A-Pet nabízí zachráněné psy a kočky největší příležitost pro druhou šanci. Jsme pyšní na to, že praktikujeme naši misi bez zabíjení a na vedení příspěvků našich dárců; obojí vedlo k úspěšnému přijetí více než 63 000 psů a koček.

https://sarama.org/ Posláním Sarama Animal Rescue je poskytnout našim zvířatům milující domov. Dávat opuštěným a týraným zvířatům to, co je nezbytné, aby bylo umístěno do věčného domova. Být zastánci všech zvířat a zajistit jejich morální, etické a právní ohledy. Budeme sloužit zdroji pro naši komunitu tím, že poskytneme vzdělání a informace o tom, že budeme zodpovědní za majitele domácích zvířat, abychom mohli vybudovat komunitu, kde jsou zvířata oceňována a zacházena s nimi s respektem a laskavostí. Slibujeme zabránit krutosti a podporovat laskavost.

https://safehavenfarmsanctuary.org/ Zasazený v kopcích Mid-Hudson Valley, Safe Haven Farm Sanctuary nabízí celoživotní, milující domov pro hospodářská zvířata, která zachránili před zneužíváním nebo zanedbáváním. Díky velkorysosti lidí, jako jste vy, více než 100 hospodářských zvířat volá domů bezpečného útočiště. Nabízíme příležitost lidem setkat se se zvířaty jako jednotlivci a naučit se jejich příběhy.http://www.redrobinsonganimalsanctuary.org/ Naším posláním je poskytovat navždy domov pro zachráněné farmy a domácí zvířata. Také rehabilitujeme zraněné a osiřelé bobry a připravujeme je na propuštění zpět do volné přírody. Kromě toho se snažíme vzdělávat veřejnost o mnoha věcech, které mohou udělat, aby se tento svět stal lepším pro zvířata a zároveň se snažil zlepšovat naši planetu a zdraví lidského druhu.

https://www.ranchocompasion.org/ Soucit je ... ... stát v solidaritě se všemi životy, vyplývající z přání vzájemného štěstí a růstu. ... vytvářet atmosféru lásky a empatie. ... ne výhradně pro lidi, ale pro celý život. ...Domov

https://preventcrueltyca.com/ Je kruté a nelidské zablokovat zvířata v malých klecích po celý život. Takové zadržení způsobuje extrémní utrpení a zvyšuje rizika pro bezpečnost potravin. Hospodářská zvířata a spotřebitelé v Kalifornii si zaslouží ochranu před takovými nelidskými a nestandardními produkty na trhu. Mnohé další státy a maloobchodníci s potravinami přijali standardy bez klecí - je na čase, aby Kalifornie následovala a stala se vůdcem standardů bez klecí.

https://www.nyclass.org/ Společnost byla založena v roce 2008 na klíčovém úkolu záchrany koní NYC kočárů, uzákonění zákonů o právech zvířat v zákoně a volbě kandidátů na zvířata do úřadu. NYCLASS je odhodlán bojovat za všechna zvířata tím, že pracuje na newyorském a státním zákonodárství a přijímá místní úsilí o vzdělávání a aktivizaci veřejnosti.

https://www.luvinarms.org/ Pracujeme na pěstování chované zvěře, která spojuje komunitu skrze soucit. Luvin Arms je útočištěm pro zneužívaná nebo zanedbaná hospodářská zvířata. Snažíme se inspirovat naši komunitu, aby přemýšlela jinak a podporovala soucitnější životní styl prostřednictvím vzdělávacích a terénních programů.

https://www.northshorehorserescue.org/ Naším posláním je záchrana a péče o všechny nežádoucí koně, včetně těch, které byly zanedbány, zneužívány, opuštěny nebo jsou vystaveny riziku porážky. Pokud může být kůň rehabilitován a adoptován, najdeme pro ně milující, informovaný domov. Pokud nelze najít vhodné domovy, North Shore Horse Rescue se zavázala umožnit svým trvalým obyvatelům žít svůj život v bezpečném prostředí bez stresu.

http://www.lovelandfarmsanctuary.org/ Vize Loveland Farm Sanctuary - je stát se bezpečným útočištěm pro zachráněná hospodářská zvířata, která prožila život krutosti a týrání. Naším cílem je, aby návštěvníci dorazili do naší farmy a nechali se přeměnit, jednoduše prostřednictvím expozice, kterou dostanou z času stráveného u nás mezi našimi zvířaty.

https://www.liberationphilly.com/ Liberation Philadelphia je anarchistická skupina pro práva zvířat bojující za úplné osvobození pro všechny.

https://julianasanimalsanctuary.org/ Juliana's Animal Sanctuary je doslova jedinou nadějí pro hospodářská zvířata Kolumbie a jediný projekt, který by jim pomohl zachránit zdravotní péči. Jsme první záchranné oddělení se sídlem v Jižní Americe. Založili jsme také silné vzdělávací programy, včetně veganských workshopů,potravinové pomoci a silného aktivismu sociálních médií.

https://knightconnect.campuslabs.com/…/knightsforanimalrigh… Cílem Knights for Animal Rights je zvýšit povědomí o všech formách krutosti vůči zvířatům a zlepšit dobré životní podmínky zvířat prostřednictvím využití advokacie, reformy veřejné politiky a vzdělávání.

https://littlebearsanctuary.org/ Poskytnout trvalý domov pro hospodářská zvířata, která byla opuštěna nebo již nemůže být o ně majitelem postaráno, aby jim umožnila žít ve zbytku života v prostředí bez krutosti.

https://www.k9youthalliance.org/ K9 Youth Alliance usiluje o obohacení života mladých lidí, kteří pomáhají připravovat opuštěné psy pro trvalé bydlení. Jsme veřejně financovaná nezisková organizace - vaše podpora pomáhá mladým a útulným psům budovat jasnější budoucnost společně!https://www.antifurcoalition.org/ Mezinárodní anti-kožešinová koalice (IAFC) je hnutí AR, které bylo založeno v roce 2006, aby se zaměřilo na zvěrstva obchodu s kožešinami, ve kterém jsou každoročně brutálně zabity stovky milionů králíků a více než 95 milionů zvířat. Koalice sdružuje více než 50 organizací zabývajících se kožešinami po celém světě a snaží se skoncovat s kožešinovým průmyslem prostřednictvím současných „globálních dnů akcí“, jako jsou demonstrace, „informační dny“ a speciální akce pořádané pravidelně po celém světě.

https://www.humanesocietyofnortheastgeorgia.org Posláním Humane Society of Northeast Georgia je vytvořit komunitu uznanou pro zodpovědné vlastnictví zvířat a humánní zacházení se zvířaty, a to poskytováním základních služeb pro domácí mazlíčky a kastrátské služby, veřejné vzdělávání a umístění společenských zvířat.

https://www.iowafarmsanctuary.org/ V Iowa Farm Sanctuary poskytujeme bezpečné útočiště pro zachráněná hospodářská zvířata, která potřebují lásku a soucit, a zároveň poskytují lidem příležitost zažít jedinečnou atmosféru a inteligenci, která se nachází v těchto zvířatech.

https://heartwoodhaven.org/ Naším posláním je poskytovat útočiště zneužívaným, zanedbávaným, týraným zvířatům a zároveň vzdělávat veřejnost o účincích živočišného zemědělství. Vytváříme klidné prostředí, takže zvířata si mohou vychutnat pohodlný život a získat nejvyšší kvalitu veterinární péče, lásky a pozornosti na základě svých individuálních potřeb.

https://cedarrow.org/ Cedar Row existuje od roku 1999 a je jedním z nejstarších zemědělských útočišť v Ontariu. Siobhan a Peter Poole provozují útočiště s pomocí svých dvou dětí Cicady a Patricka a skupiny oddaných dobrovolníků. Stovky zvířat byly zachráněny v průběhu let, každý stejně jako zvláštní. Před založením Cedar Row, Siobhan a Pete pracovali s záchranou volně žijících živočichů a koupili vhodné útočiště s úmyslem pokračovat v této práci. Brzy po zakoupení farmy Poole slyšel o mnoha místních záchranných skupinách zvířat, které hledají domovy, aby mohli umístit zachráněná hospodářská zvířata. Brzy se mnoho zvířat v nouzi vydalo na cestu do Cedar Row a změnili tak koníček na plný úvazek pro rodinu Poole.

http://greenacresfarmsanctuary.org/ Posláním Green Acres Farm Sanctuary je prevence krutosti a komercializace zvířat, zejména hospodářských zvířat. Tuto misi jsme uvedli do činnosti tím, že jsme poskytli útočiště, péči a stravu zneužívaným, opuštěným a nechtěným hospodářským zvířatům. Chceme inspirovat k změnuě tím, že budeme vytvářet místo, kde může mít veřejnost pozitivní interakci s hospodářskými zvířaty tím, že jim zajistí péči a zvířata mohou zase vzdělávat je o zneužívání hospodářských zvířat.

http://www.chilisonwheels.org/ Chilis on Wheels zpřístupňuje veganství komunitám v nouzi prostřednictvím služeb, jako jsou jídlo, jídlo, demo, oblečení a mentorství. Poskytujeme sítě podpory a budujeme silná společenství v oblastech, kterým sloužíme.

https://indraloka.org/ Indraloka poskytuje „nebe na zemi“ pro hospodářská zvířata, která nemají kam se obrátit. Informujeme, inspirujeme a posilujeme komunitu, zejména děti, o způsobech, jak se můžeme lépe starat o sebe a životní prostředí a zároveň pomáhat zvířatům v nouzi. Obhajujeme laskavou a soucitnou stravu, která chrání zvířata, zemi a naše vlastní zdraví.

https://www.peta.org/ Lidé pro etické zacházení se zvířaty (PETA) jsou největší organizací na ochranu zvířat na světě s více než 6,5 miliony členů a příznivců. PETA zaměřuje svou pozornost na čtyři oblasti, v nichž největší počet zvířat trpí nejsilněji po nejdelší dobu: v laboratořích, v potravinářském průmyslu, v oděvním průmyslu a v zábavním průmyslu. Pracujeme také na řadě dalších otázek, včetně krutého zabíjení hlodavců, ptáků a dalších zvířat, která jsou často považována za „škůdce“, stejně jako krutosti domácích zvířat. PETA pracuje prostřednictvím veřejného vzdělávání, vyšetřování krutosti, výzkumu, záchrany zvířat, legislativy, speciálních akcí, zapojení osobností a protestních kampaní.

https://www.bideawee.org/ Posláním Bideawee je být lídrem v New Yorku v záchraně, péči a umisťování koček a psů bez domova s lidmi, kteří je milují.

http://www.aliverescuememphis.org/ ALIVE Rescue Memphis je pěstounský záchranný program pro zvířata bez domova v oblasti Memphisu. Naším cílem je zachránit co nejvíce životů z útočiště a ulic - nakonec je umístit do jejich nejvhodnějších domovů. Snažíme se spojit lidi a zvířata navždy.

https://www.animalsasia.org/ Založena v roce 1998 Jill Robinson, z jejího domova v Hong Kongu, Zvířata Asie podporuje soucit a úctu ke všem zvířatům a pracuje na dosažení dlouhodobé změny. Pracujeme na ukončení barbarského obchodu se žluči, který vidí v Číně více než 10 000 medvědů na žlučových farmách a podle oficiálních údajů téměř 1 000 trpí ve Vietnamu stejným osudem.

https://casanctuary.org/ Sanctuary je 148-akr útočiště v New Yorku Hudson Valley pro jedenáct druhů hospodářských zvířat zachráněných před krutostí, zanedbávání a opuštění. Díky velkorysosti lidí, jako jste vy, bylo od roku 2001 zachráněno více než 4 000 zvířat.Věříme, že hledět zvířeti do očí a vidět někoho - ne něco - ohlédnout se zpět, je jedním z nejhlubších posunů, které mohou lidské bytosti učinit ve svém chápání světa a jejich místa v něm. A tak vítáme návštěvníky prostřednictvím prohlídek, přenocování a akcí. Catskill Animal Sanctuary je nejlepší způsob, jak ukončit utrpení zvířat, zlepšit naše zdraví a vyléčit naši nemocnou planetu, obhajujeme veganství a poskytujeme podporu a povzbuzujeme prostřednictvím kulinářského programu.

http://animalplace.org/ Kalifornské útulky Animal Place byly založeny v roce 1989 a vyplňují potřebný výklenek na záchranu hospodářských zvířat, útočiště, vzdělávání a osvojení. Animal Place je jedním z největších a nejstarších zvířecích útočišť v národě. Provozujeme 600-akr svatyně v Grass Valley, Kalifornie. Animal Place rozšiřuje soucit s celým životem se zvláštním důrazem na hospodářská zvířata. To je zajištěno poskytováním stálého útočiště, vzdělávání, legislativy a vhodného umístění potřebných zvířat.

https://100forall.org/ 100 For All je nezisková organizace 501 (c) (3) zaměřená na řešení globální vodní krize. Prostřednictvím spolupráce s organizacemi, sponzory a dary zaměřenými na mise zvyšujeme společenské povědomí o vodní krizi, vytváříme nové strategie na podporu udržitelnosti vody a instalujeme nákladově efektivní řešení pro úpravu vody do postižených oblastí po celém světě.

http://www.aharinc.org/ All Humane Animal Rescue, Inc je malé zařízení pro záchranu zvířat, které vede jediny člověk. V současné době obsluhuji čtyři obce, kterými jsou Totowa, Garfield a Prospect Park. Dělám to, co je v mých silách, aby se všechna nevyzvednutá a opuštěná zvířata přijala do nových a milujících "kožešinových" domovů, tato zvířata nežádala, aby zůstaly na ulicích, a zaslouží si život s láskou a starostlivou rodinou . Jsem tady, abych se ujistil, že se to stane!

https://www.facebook.com/pg/lehighvalleyanimalsave/about/?ref=page_internal Lehigh Valley Animal Save je součást celosvětového Save Movementu, pracuje na tom, aby bylo dosaženo povědomí o špatné situaci hospodářských zvířat a podporovalo tak i veganské bydlení.


13 zobrazení0 komentář
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

©2023 by Flamingo Designs. Proudly created with Wix.com