Reklamace

Reklamace

1. Kabelky od přímých výrobců jsou za The Choice kontrolovány, aby se předešlo jakémukoliv nedorozumění či poškození produktů.

2. Všechny produkty jsou vyrobeny z recyklovaných, up-cyklovaných, vintage nebo jiných rostlinných materiálů. Jedná se o ruční výrobu za použití již zmíněných materiálů, pokud výrobce neuvádí jinak (viz. informace o výrobci v záložce ,,značky,,), a tak se v jisté a případné míře musí počítat s jiným možným nepatrným odstínem látky nebo materiálu, různého případného minimálního přešití či nepatrným oku kouskům lepidla, apod.. 

Všechny produkty jsou zcela v pořádku a nejedná se o závadu, která by znehodnocovala produkt, tudíž není vhodný k reklamaci.

3. Při uplatnění reklamace je také velmi důležité, jestli byly dodrženy všechny kroky v péči o kabelku. Zda se nestala nějaká z nehod, nesprávná manipulace, špatné skladování a podobné věci působící proti správnému používání a uchovávání kabelek. ​Viz. péče o kabelky.

4. Pro podání reklamace vyplňte prosím reklamační protokol viz. níže a následně ho odešlete na e-mail, a to s předmětem ,,reklamace,,.

Formulář pro uplatnění reklamace The Choice

Reklamační oddělení kontakt:
Marek Tomašík (do předmětu uvádějte Reklamace)
info@thechoice.cz

Za The Choice
Děkujeme.

Zpět do obchodu