Reklamace

Reklamace

1. Kabelky od přímých výrobců jsou za The Choice kontrolovány, aby se předešlo jakémukoliv nedorozumění či poškození produktů.

2. Všechny produkty jsou vyrobeny z recyklovaných, up-cyklovaných, vintage nebo jiných rostlinných materiálů. Jedná se o ruční výrobu za použití již zmíněných materiálů, pokud výrobce neuvádí jinak (viz. informace o výrobci v záložce ,,značky,,), a tak se v jisté a případné míře musí počítat s jiným možným nepatrným odstínem látky nebo materiálu, různého případného přešití či nepatrným kouskům lepidla, apod.. 

Všechny produkty jsou zcela v pořádku a nejedná se o závadu, která by znehodnocovala produkt, tudíž není vhodný k reklamaci.

3. Při uplatnění reklamace je také velmi důležité, jestli byly dodrženy všechny kroky v péči o kabelku. Zda se nestala nějaká z nehod, nesprávná manipulace, špatné skladování a podobné věci působící proti správnému používání a uchovávání kabelek. ​

4. Pro podání reklamace vyplňte prosím reklamační protokol viz. níže a následně ho odešlete na e-mail, a to s předmětem ,,reklamace,,.

Reklamační formulář The Choice_1

Za The Choice
Děkuji.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení