Reklamace.

1. Kabelky od přímých výrobců jsou za The Choice kontrolovány, aby se předešlo jakémukoliv nedorozumění či poškození produktů.


2. Všechny produkty jsou vyrobeny z recyklovaných, upcyklovaných, vintage nebo jiných rostlinných materiálů. Jedná se o ruční výrobu za použití již zmíněných materiálů, pokud výrobce neuvádí jinak (viz. informace o výrobci v záložce ,,značky,,), a tak se v jisté a případné míře musí počítat s jiným možným nepatrným odstínem látky nebo materiálu, různého případného přešití či nepatrným kouskům lepidla, apod.. 

 

Všechny produkty jsou zcela v pořádku a nejedná se o závadu, která by znehodnocovala produkt, tudíž není vhodný k reklamaci.

3. Při uplatnění reklamace je také velmi důležité, jestli byly dodrženy všechny kroky v péči o kabelku. Zda se nestala nějaká z nehod, nesprávná manipulace, špatné skladování a podobné věci působící proti správnému používání a uchovávání kabelek. 


4. Pro podání reklamace vyplňte prosím reklamační protokol viz. níže a následně ho odešlete na e-mail info@thechoice.cz, a to s předmětem ,,reklamace,,.

Za The Choice

Děkujeme.

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

©2023 by Flamingo Designs. Proudly created with Wix.com