The Choice

 Zdravím všechny! 
                                                                                            (Úplně dole, pod děkovnou kartičkou naleznete VIDEO O TOM, PROČ BÝT SOUČÁSTÍ THE CHOICE)

Mé jméno je Veronika Tomašíková a jsem žena, manželka, maminka dvou úžasných dětí a také jsem podnikatelka a veganka již několikátým rokem. Ke změně mě přivedly hlavně mé děti a také zdravotní důvody. Hledala jsem bezpečnou a hlavně zdravější variantu stravování. Věděla jsem, že již nechci dávat mému tělu mrtvá zvířecí těla, ale rostliny plné života. Věděla jsem, že veganství je cesta i životní styl a také to, že u mně to nebude nikdy jen o jídle, ale hlavně o celku. Veganství je životní styl, který se týká nejen stravování, ale je také především o péči o naši krásnou zem a o naše zvířecí mazlíčky.
Vědomé nakupování jídla, kosmetiky, oblečení, doplňků a všeho ostatního mě přivedlo na myšlenku, že chci být součástí změny. Rozhodla jsem se, že nebudu podporovat něco, co se mi nelíbí a s čím nesouhlasím. Nejde o to, dělat vše dokonale, ale každá změna a krok tímto směrem, směrem veganství, etiky a udržitelnosti se počítá. Veškeré tyto kroky mají větší dopad než si myslíme!
 

Vědomé nakupování.

Chci inspirovat k přesměrování mysli a našich vlastních záměrů. K uvědomění, že si sami můžeme zvolit produkty, které nejen pomohou chránit naši Planetu a zvířata před zbytečným zatěžováním a ohrožováním, ale také přispějí k velké změně tady a teď.

Hledala jsem něco, co by korespondovalo v souladu s mým myšlením. Zde na trhu vidíme převážně samé konopné, bio bavlněné nebo lněné tašky, což využijeme spíše na nákupy nebo výlety nebo jen tak narychlo do města. Nachází se samozřejmě i u mě doma, beru je občas s sebou, prostě jsou k dispozici a neztratí se. Další možnou variantu bohužel objevujeme v ,,čínských,, obchůdcích. Ty na nás vyskakují na každém rohu a nabízejí šílené umělé cosi, plného čehosi! A to rozhodně nikdy podporovat nebudu! Pro hodně lidí je velmi důležité udržet si kus svého já, svého vlastního stylu. Mělo by být povinností chránit přírodu, milovat zvířata, nikomu neubližovat, a přesto se cítit ve svém outfitu prostě svý. Dnešní doba nám tuto šanci poskytuje a já se jí chopila naplno.
Pečlivý výběr dodavatelů s udržitelný sortimentem s veganskou certifikací se stává bezprostředně zásadní. Naleznete zde značky, které si vědomě vybírám, které chci podpořit a tím i předávat jejich poselství dále. Naleznete zde nejen ,,čisté,, kabelky. Většinou s příměsí vedlejších rostlinných produktů - zbytky zeleninového odpadu, jablečná kůže AppleSkin, piňatex (ananasová kůže), corn (kůže z kukuřice), kůže z hroznového vína. Ve většině případů se stále ještě míchají s eko Polyurethanem pro nepropustnost a podšívky jsou z recyklovaných plastových lahví.

360567930_800439234780512_5684641625872660943_n

Jsem přesvědčena, že svět módy nemá cenu opouštět, jen stačí přehodnotit určité zaběhlé postoje. Udržitelnost a veganství patří k sobě.

Překrásné kabelky z rostlinných zdrojů je potěšením nosit. Ten pocit, že víme co nosíme je opravdu uklidňující. Opět přispějete k lepší změně pro sebe i pro všechny kolem. Tento svět si může užít opravdu každý, a to bez ohledu na ,,označení,, prostě kdokoli, komu na tom opravdu záleží. To je to, oč tu běží. Nejde o to být dokonalým, ale každá snaha má svůj dopad. Nebuďme součástí něčeho, co se nám nelíbí.

... protože každý z nás má na výběr.

The Choice v polovině roku 2022 rozšířilo sortiment nejen o zero waste, veganskou kosmetiku a make up, ale i o překrásná a pohodlná body z recyklovaných a eukalyptových vláken, která jsou vhodná nejen do postele, ale i na doma, do svého salónu nebo na různé oslavy života - PETA VEGAN.

 

Děkuji, že jste součástí a že tu e-shop může být pro vás.

 

S láskou ke všem

Veronika

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Ještě něco málo k obalovému materiálu

Veškeré produkty pečlivě balím do již použitého zbytkového papíru, různých již použitých výplní nebo 100% recyklovatelné, antistatické, netoxické, ochranné a ekologicky nezávadné bublinkové fólie, která splňuje směrnice Evropské Unie.

Krabice jsou samozřejmě papírové, a ve většině případů se stane, že dostanete již použitou. To proto, aby se předcházelo zbytečnému plýtvání.

Lepící pásku používám papírovou namísto plastové, která není vhodná a ideální. Papírová páska má přívlastek recyklovatelné a obsahuje lepidlo na bázi přírodního kaučuku. Též neobsahuje rozpouštědla a jiné toxické, těžko rozložitelné prvky.

dekuji karticka

 

 VIDEO: PROČ BÝT SOUČÁSTÍ THE CHOICE

 

První část videa 11:22 

Druhá část videa 11:22

 

 

 

Zpět do obchodu