Whamisa

Korejská kosmetika Whamisa také nesmí chybět v naší bohaté veganské nabídce!  Řada Opuncie od značky Whamisa je 100% veganská přírodní kosmetika s certifikátem BDIH (kontrola kvality přírodní kosmetiky). Je bez obsahu vodu, navíc fermentovaná, takže výsledky mohou být  viditelné již po prvním použití

Tuto řadu nejvíc charakterizuje anti-agingový efekt. Díky složkám jako je adenosin - jedna ze čtyř základních stavebních kamenů lidské DNA. Zastavuje stárnutí, produkuje kolagen a zmizíkuje vrásky nebo také díky glukonolaktonu. Tato složka má totiž silné antioxidační vlastnosti, zachytává volné radikály a tím chrání pleť před tvorbou vrásek. Navíc uvolňuje ucpané póry.

2 položek celkem

Síla kosmetiky Whamisa 

Máte rádi kosmetiku, která je šetrná k přírodě i vaší pokožce? Pak by vás určitě mohla zaujmout řada Opuncie od značky Whamisa, kterou můžete najít u nás v The Choice e-shopu. Tato kosmetika je 100% veganská a kromě toho disponuje certifikátem BDIH, který garantuje kvalitu přírodní kosmetiky. 

Díky fermentaci bez použití vody má tato řada skvělé výsledky již po prvním použití. Navíc je nejvíce známá pro svůj anti-agingový efekt, díky složkám jako je adenosin nebo glukonolakton. Tyto látky dokáží zastavit stárnutí pokožky a zároveň uvolnit ucpané póry. Zkuste tuto řadu a uvidíte, jak opuncie dokáže udělat zázraky i bez pesticidů a další chemie. 

Nejlepší produkty z řady Opuncie: 

CACTUS_1-2

Zpět do obchodu