LaBante

 

 

 ​Příběh zakladatelky Vanity z LaBante London.

LaBante London se zrodila kombinací lásky ke zvířatům, módě a planetě všeobecně.
Moje adolescentní zážitky se mnou definitivně přilnuly a formovaly filozofii značky Fashion With Respect (Móda s respektem).V době dospívání jsem strávila mnoho šťastných hodin v mých strýčkových módních společnostech, sledovala jsem tvorbu krásných oděvů pro velké módní značky a začala jsem s láskou k módě.Když jsem byla o něco starší a studovala jsem na univerzitě, moje budoucnost utvářel další klíčový okamžik. Chodila jsem do řeznictví, kde byla zvířata držena naživu a v klecích, než byla zabita před zákazníky kvůli jejich masu. Byla to v mém životě docela proměňující a život měnící událost a od té chvíle jsem se stala vegetariánem. Poté, co jsem dokončila vysokoškolské vzdělání, přistála jsem ve Spojených státech a nějak jsem se dostala do bankovnictví, což bylo výhodné pro mou kariéru, ale vždycky jsem v hlavě měla nervózní myšlenku, která mě volala, abych spojila svou vášeň pro vegetariánství a módu. Věřila jsem, že v módním průmyslu je mezera na trhu mezi kvalitními produkty, které by byly nejen krásné, ale byly také Cruelty free, udržitelné a zároveň dostupné.​LaBante London začínal jako opravdu malý výrobce v roce 2009, ale rostl, a protože jsme obdrželi tolik pozitivní zpětné vazby a lásky od veganů, vegetariánů, milovníků zvířat a módy po celém světě. Proto jsme pokračovali v expanzi, a měli jsme to potěšení ze setkání kupců módy, kteří pochopili, že změna přichází a že budoucnost je o etice a udržitelnosti. Povzbuzená a inspirovaná, naše značka vzkvétala, je to můj slib, že vám budeme i nadále vyvíjet krásné a ohromující návrhy a poskytneme vám řadu veganských doplňků vyrobených s láskou, které doufáme, že budete nosit s hrdostí!

#fashionwithrespect #kindnessisbeautiful

S láskou Vaše

Vanita

Zakladatelka

UDRŽITELNOST

Skládky zabírají 55% naší planety. Takže v našich kabelkách používáme pouze recyklované materiály, ušetřili jsme již 10 milionů lahví před skončením na skládkách.

labante2


Tam, kde jsme před několika lety viděli Velký bariérový útes z vesmíru, nyní vidíme jen velkou konvergenci odpadků v Tichém oceánu, což zase ovlivňuje náš mořský život. Mořští živočichové, jako jsou želvy, přitahují plasty, které se pak konzumují jako jídlo, protože si myslí, že se jedná o medúzy. Toto má vliv na tělo, které není schopné plast strávit, přičemž je trávicí trakt neustále plný a tak nakonec želva umírá hlady.

Ve společnosti LaBante London je pro nás nesmírně důležitý stav našeho prostředí. Náš malý příspěvek ke snížení plastů, které by jinak skončily v našich oceánech, je použití recyklovaného polyesteru pro vnitřky ve všech našich kabelkách. Recyklovaný polyester se vyrábí rozbitím plastových lahví na jedno použití (PET lahve) na pelety, které se poté roztaví, ochladí a spředou do příze. Takže místo použití nových látek, na které se plýtvá vodou, používáme tuto recyklovanou látku, která zabraňuje tomu, aby se více plastů dostalo na skládky nebo do našich oceánů. Používáme také recyklované textilie pro naše sáčky na prach a štítky, které jsou recyklované i recyklovatelné. Také řada slunečních brýlí LaBante London je vyrobena ze 100% recyklovaného dřeva a je zabalena do bambusu. Kartony jsou také šetrné k životnímu prostředí. Máme obalový systém s nulovým odpadem ©.

 

DÁVÁME NAZPĚT

"Svět bude prosperovat, pokud lidé budou sdílet to, co mají, spíše než hromadit všechno pro sebe."
Zakladatelka LaBante London Vanita Badlani Bagri.

labante1

Myslíme si, že synchronizace s lidmi ze všech ras a prostředí je velmi důležitá. Jsou součástí naší rozšířené rodiny, a proto jsme se rozhodli k této rodině vrátit. Vzhledem k tomu, že 10% zisků společnosti LaBante London jde na charitativní účely, snažíme se každou sezónu zvyšovat povědomí a podporu různých charitativních organizací. Když si koupíte produkt LaBante London, můžete si vybrat způsob, který s vámi nejvíce rezonuje. My potom rádi zajistíme, aby daných 10% zisku z prodeje směřovalo přímo tam, kde se buduje lepší budoucnost. Takže pokaždé, když investujete do budoucnosti, tak to uděláme také!

VEGAN


Zvířata jsou pro život důležitá, jak je známo. V životním prostředí je dnes obrovská nerovnováha, protože jsme si vzali, ale nic jsme nevrátili. Aby bylo možné si užívat luxusní módu, není třeba zabíjet žádné zvíře.

 labante


Znovu a znovu jsme dokázali, že krutost nemusí jít ruku v ruce s krásou. Každá z našich kolekcí je vyrobena z krásných recyklovaných tkanin, jemné veganské kůže, jako je Luxe Polyurethane, mikrovlákna a recyklovaná rostlinná vlákna.

V našem výrobním procesu se nepoužívají žádná barviva a lepidla na bázi zvířat. Jsme značka Vegan schválená společností Peta, což znamená, že jsme podepsali dokument, který uvádí, že v našich produktech nepoužíváme a nikdy nebudeme používat živočišné ingredience, a jsme odhodláni dodržovat náš slib! Z toho plyne, že naši dodavatelé jsou rovněž drženi v přísném kodexu vedení auditního záznamu o veškerém našem příslušenství používaném v našem výrobním procesu - zaručující, že naše výrobky budou vždy bez krutosti a veganské přesně tak, jak se nám líbí.

 


 
clutch allegro black vegan clutch bag 5766535020659 600x
2 500 Kč –44 %
1 400 Kč
70
clutch allegro red vegan clutch bag 5766535413875 600x
2 500 Kč –44 %
1 400 Kč
71
clutch allegro rose gold vegan clutch bag 5766536233075 600x
2 500 Kč –44 %
1 400 Kč
72
penezenka black man 5
1 490 Kč
118
penezenka chlap 5
1 490 Kč
119
penezenka brown
1 490 Kč
125
penezenka black
1 490 Kč
124
COURTNEY GREY
2 990 Kč
109
KENSIGNTON NUDE
2 990 Kč
112
MARLENE NUDE
2 990 Kč
115
WINDSOR BORDO
3 400 Kč
131
PinkBag w1 600x
3 400 Kč
217
MAPLE
3 990 Kč
151
13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Zpět do obchodu